שירותי החברה

אימון אישי וקבוצתי

סדנאות

הרצאות

אימון אישי וקבוצתי

באימון נעשה תהליך שבו נתמקד במטרות, ביעדים ובדרך הנינוחה להגיע אליהם.
בדורטל ID האימון נעשה בהתאמה לצרכי הלקוח

אימון ומנטורינג

חדש! - הכנה לראיון עבודה

מיקום העובד בארגון

ניהול עובדים מרחוק

ניהול צוות במיקור חוץ

הכנה לקידום בתפקיד למנהלים בתחילת תפקיד חדש

הקניית כלי ניהול צוות בסביבה מורכבת

הקניית כלים ומיומנויות למנהלים בתחילת דרכם

מעבר מניהול תוכן לניהול עובדים רוחבי

לתאום פגישת הכרות ללא עלות - השאירו פרטים כאן

עירית דורטל | iritdortal@gmail.com | irit@dortal-id.co.il | 052-2535884 | 03-5339103

סדנאות

הסדנאות הן האמצעי ליצירת שפה אחידה בארגון,

הסדנאות הן האמצעי ליצירת שפה אחידה בארגון, להצפת הנושאים שיש להטמיע בתהליך השיוני והשיפור. בסדנאות נעשה שימוש יצירתי בכלים ורבליים ולא ורבליים, נעשה שימוש בשאלונים, סימולציות, משחקי תפקידים, עבודה בקבוצות, עבודה בזוגות, הרצאות תוכן ותרגול מיומניות חדשות. בסדנאות שלנו נתחבר לעולם התוכן של הלקוחות, לשפה, להוויה, לעוצמות ולקשיים וניתן כלים לחשיבה מחודשת שניתן ליישמה למחרת בבוקר.

סדנאות
מדף

תקשורת פנים ארגונית

בסדנה זו, נערכת היכרות מעמיקה בין העובדים, בין הממשקים. נערך תיאום ציפיות, דרישות ובקשות ונקבעים כללים לעבודה על פי הערכים, הייעוד והחזון.

מנהיגות

"מנהיגות" היא הכותר הנמכר ביותר אחרי "אהבה", כולנו רוצים לדעת איך לעשות זאת טוב יותר. בסדנה, נחקור את נושא העוצמות, הכישורים, החלומות והפחדים המונעים מאיתנו לעשות פריצת דרך. הכלי החשוב הוא העזה.

חשיבה חיובית

הסדנה מבוססת על גישת הפסיכולוגיה החיובית הנחקרת בעשרים השנים האחרונות, ומניחה כי על ידי כלים כמו גילוי העוצמות, מכתבי תודה וכתיבת יומן יומי ניתן להעלות את ההערכה העצמית והמימוש העצמי

הנעת עובדים בארגון

מחקרי מוטיבציה חדשים מצביעים על הצורך של הפרט בארגון לממש את צרכי הצמיחה והלמידה שלו, ליצור תחושת משמעות ושייכות ולקבל משוב מתמיד ומתמשך מהמנהלים. בסדנה, ניתנים כלים לאבחון מוטיבציה בצוות ודרכים מעשיות לשיפור ההנעה וההנאה בעבודה.

תקשורת ואסרטיביות

התקשורת הבין אישית היא כלי מכריע לעבודת הצוות בארגון. העובדים מגיעים מתרבויות שונות, ולכל תרבות ערכים, נורמות ודפוסי התנהגות המאפיינים אותה. אסרטיביות היא הדרך הדמוקרטית לעמוד על שלי מבלי לפגוע בזולת. בסדנה, מדייקים את הנוכחות התקשורתית על ידי העלאת המודעות, משוב ותרגול מצבים מחיי העבודה.

שוברים שחיקה

שחיקה היא תופעה מתפשטת ומדבקת בארגונים. מנהלים ועובדים שמודעים לעניין השחיקה ושאינם מתעלמים ממנה, יכולים ללמוד לבנות מנגנונים למניעה ולטיפול אפקטיבי בתופעה והשלכותיה. בסדנה, נערך אבחון אישי, מתקיים דיון וניתנים כלים להתמודדות. הסדנה כוללת שאלון, עריכת סימולציות וצפייה בסרטים.

ניהול קונפליקטים

אם אין לכם קונפליקטים, סימן שאתם נמצאים בבית הקברות. במקום בו יש שני אנשים ויותר, יש קונפליקטים. בסדנה, נלמד על סוגי הקונפליקטים, מקורותיהם, נאפיין את סגנון ניהול הקונפליקט, נערוך סימולציות ונקבל כלים להתמודדות במצבי קונפליקט.

לתאום פגישת הכרות ללא עלות - השאירו פרטים כאן

עירית דורטל | iritdortal@gmail.com | irit@dortal-id.co.il | 052-2535884 | 03-5339103

הרצאות

מגוון הרצאות פרונטלית, הרצאות בזום והרצאות בפורמט היברידי

ההרצאות ניתנות על ידי עירית דורטל. גם אתם יכולים, באימון מתאים, להפוך להיות מרצים מעולים בסגנון TED, לכל אחד יש “סיפור” ובתהליך קצר וממוקד ניתן להפוך אתכם לכוכבי במה.

הרצאות אורח

שירות הוא מהות

בין אם מוכרים מוצר ממשי או עוסקים בשירות לקוחות, שביעות רצון הלקוח נקבעת ברגעי אמת מסוימים. על פי פרדוקס השירות, ככל שהשירות יהיה איכותי יותר, כמות התלונות תלך ותגדל ונאמנות הלקוחות תגדל אף היא, בליווי קטעי סרטים.

תקשורת רב תרבותית

על הסלט הרב תרבותי. ההתמודדות עם הרב תרבותיות היא כפולה. מחד, קיים ריבוי תרבויות בתוך הארגון, לצידו יש ללמוד לתפקד, כשבנוסף קיים ריבוי תרבויות גם בקהל החיצוני אשר מולו הארגון מתנהל (לקוחות, ספקים ועוד). כפילות זו מעצימה את הצורך בהבנה רב תרבותית.

מחשבה מייצרת רגשות

נהוג לטעון "מחשבה מייצרת מציאות", ובכן, היא לא. המחשבה מייצרת רגשות והרגשות מייצרים פעולה או הימנעות. בהרצאה כלים חדשים להתייחסות לרגשות כלואים בתוך ארגונים, בליווי קטעי סרטים.

שוברים שחיקה

שחיקה היא תופעה מתפשטת ומדבקת בארגונים. מנהלים ועובדים שמודעים לעניין השחיקה ושאינם מתעלמים ממנה, יכולים ללמוד לבנות מנגנונים למניעה ולטיפול אפקטיבי בתופעה והשלכותיה.

הנעת עובדים

מחקרים חדשים קובעים שהמוטיבציה והנעת העובדים נובעת משלושה דברים. בהרצאה חשיפה של מרכיבי המוטיבציה התלויים במנהל ובעובד, בליווי קטעי סרטים.

אסרטיביות פסיביות ואגרסיביות

מרכיבי ההתנהגות האסרטיבית, מדד האסרטיביות, שפת הגוף ומבנה המשפט האסרטיבי בליווי קטעי סרטים.

ניהול ניהוג ומה שביניהם

על סגנונות מנהיגות וניהול ועל עשרת העקרונות המובילים לניהול פורץ דרך, בליווי קטעי סרטים.

שיווק אישי

זה לוקח רק שבע שניות ליצור רושם ראשוני וזוהי אומנות שיש להבין את מרכיביה ולהתאמן עליה, בליווי קטעי סרטים.

תקשורת פנים ארגונית

"יחסים ותקשורת בין עובדים למנהלים" – המפתח להצלחה בשרשרת השירות, בליווי קטעי סרטים.

לתאום פגישת הכרות ללא עלות - השאירו פרטים כאן

עירית דורטל | iritdortal@gmail.com | irit@dortal-id.co.il | 052-2535884 | 03-5339103

ייעוץ ארגוני

הייעוץ הארגוני מתבצע בגישת הגשטלט ההוליסטית

הייעוץ הארגוני בגישת הגשטלט עוסק ביחסי הגולמין בין האדם והסביבה, הדגש הוא על הכאן והעכשיו, והנחת העבודה שכל אדם רוצה להיטיב את חייו

זוהי דרך מעשית לסייע לארגון על מנת לשפר את הביצועים בסביבות המתחרות והמשתנות.  בייעוץ ארגוני נערוך אבחון, נגיש הצעה לשינוי, נלווה את השינוי, נטמיע אותו ונתחזק את השינוי הרצוי. תהליך זה נעשה בשיטות שונות כשהאני מאמין שלנו הוא לקחת את החוזקות ואת העוצמות ורק לאחר מכן לטפל בחולשות.  

בדורטל ID אנו מסייעים לארגון לצמוח ממקום של הגדרת החזון, הערכים, תוך כדי שמירה על כבוד האדם, רגישות לצרכים של העובדים ושל המטרות הארגוניות. 

ייעוץ ארגוני

אבחון ארגוני

גיבוש/פיתוח צוות

התערבות בצוות קונפליקטואלי

איתור עתודה ניהולית

ליווי מנהלים בכניסה לתפקיד

הכנת מנהלים לשיחות משוב והערכה

מיומנויות ניהול

פיתוח מנהלים/למידת עמיתים